Witamy w KASOLIK.pl

Producent drewnianych listew i cokołów przypodłogowych.

Firma Kasolik to producent drewnianych listew i cokołów przypodłogowych.
Działalność gospodarcza prowadzona jest od maja 1991 roku.
Początkowo siedziba firmy znajdowała się w przydomowym warsztacie i przedmiotem działalności było świadczenie usług w zakresie układania parkietów.
Dobry rozwój działalności przyczynił się do powiększenia ilości świadczonych usług oraz rozszerzenia działalności o nowe wyroby - produkcja listew i cokołów przypodłogowych, wykończeniowych, usługi parkieciarskie oraz sprzedaż materiałów około podłogowych.
Nowoczesny Design

Nasze produkty powstają wg. najnowszych trendów panujących w branży wnętrzarskiej i wykończeniowej. Stała współpraca z architektami, parkieciarzami oraz udział w targach i seminariach branżowych pozwala nam tworzyć produkty zgodne z najnowszymi trendami panującymi w branży wykończeniowej i oferować produkty zarówno klasyczne i nowoczesne.

Gwarancja jakości

W produkcji stosujemy tylko nowoczesne technologie - jak chociażby lakierowanie listew lakierem utwardzanym promieniami UV, dzięki czemu w procesie produkcji do atmosfery nie wydzielają się żadne związki organiczne tzw. LZO, a lakier jest ekologiczny i ma zastosowanie również podczas produkcji takich elementów jak meble dla dzieci. Nowoczesne maszyny, 25 lat doświadczenia w produkcji listew oraz sprawdzeni dostawcy materiałów do produkcji gwarantują produkty najwyższej jakości.

gwarancja jakośći
Zainspiruj się

DANE TELEADRESOWE


Producent listew przypodłogowych
ul. Czajki 14, 32-650 Kęty

Godziny pracy:
Pn- Pt: 7:00- 16:00
Sb: 7:00-13:00


Biuro
tel. 33 843 52 59
fax. 33 843 52 35


kom. 601 422 844
kom. 669 587 896


biuro@kasolik.pl


Zadaj pytanie